Seznamte se, toto je Brandon Howard. Podle všeho čtvrtý potomek Michaela Jacksona!

12.03.2014

Legendární zpěvák a King of Pop (ne Rytmus, ty to opravdu nejseš) si pro nás připravuje šokující překvapení i po své smrti! Dceru Paris a syny Prince Michaela a Blanket znají fanoušci po celém světě, ovšem nyní jim možná přibude o dost starší brácha. Testy DNA totiž potvrdily, že Brandon je Michaelovým synem na 99,99%!

Brandon Howard (31) však novinářskou hysterii trochu uklidňuje a i když je s opravdu drtivou pravděpodobností synem Michaela Jacksona, nemá potřebu na tom budovat kariéru. Z jeho tváře, gest a zpěvu podoba s popovým králem doslova bije do očí. Ano, Brandon se také už nějakou dobu věnuje hudbě a je opravdu talentovaný. Taky měl ten talent po kom zdědit.

Věc se má takto. V roce 1993 spolupracovala Brandonova matka, zpěvačka Miki Howard, s další známou zpěvačkou, Janet Jackson, která není nikdo jiný, než Michaelova sestra. Pokud je tedy Brandon opravdu Michaelovým "opomenutým" synem, musel se Michael Jackson s Miki znát již léta předtím. Taky se spekuluje, jestli náhodou nejsou bratři, protože Michaelův otec Joe byl nějakou dobu manažer Miki. Dokonce se hovoří o znásilnění, ale jsou to všechno pouze spekulace.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Janet Jackson, Michael Jackson

Interpreti:
Miki Howard

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, zpěváci, američtí zpěváci, nemanželské dítě, Michael Jackson syn, Michael Jackson son, michael jackson, michael jackson čtvrté dítě, michael jackson potomek, michael jackson zapomenutý syn, janet jackson, joe jackson, miki howard, brandon howard, brandon howard michael jackson, syn michaela jacksona, michael jackson nemanželské dítě
TOPlist