Sexy Kylie Minogue ukázala neuvěřitelné nohy, ale také kalhotky

24.04.2015

Australská zpěvačka Kylie Minogue (46) není žádná dlouhánka, neměří ani 160 centimetrů. Přesto se může pochlubit nádhernýma nohama a hlavně opravdu vytříbeným vkusem!

Kylie Minogue
Zdroj: Profimedia.cz

Kylie Minogue se účastnila v berlínském hotelu Zoo tiskové konference firmy vyrábějící prádlo a nutno říci, že by Kylie mohla z fleku začít pro tuto firmu pózovat.

V pudrových minišatech jí to velmi slušelo, opět se jednalo o trendy kousek, který ale nebyl nijak zbytečně vyzývavý a se skvěle sladěnými doplňky. Z šatů jí vykukovaly půvabné nožky jak vysoustružené, ještě prodloužené sandály na vysokém podpatku.

Sukně modelu byla ale přes to proklatě krátká, takže, když se Kylie usadila do křesla, aby zodpověděla všetečné dotazy novinářů, vykoukly jí kalhotky. Tím se ale zpěvačka, jejíž majetek je odhadován na více jak dvě miliardy korun, nijak neznepokojovala… 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kylie Minogue

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
celebrity žhavé fotky, australské zpěvačky, australské celebrity, celebrity nahé foto, Kylie Minogue žhavé fotky, krásné nohy, Kylie Minogue online, Kylie Minogue nahá foto, Kylie Minogue nohy, Kylie Minogue tělo, Kylie Minogue fotografie, Kylie Minogue kalhotky, Kylie Minogue Zoo, Kylie Minogue Berlín, Kylie Minogue novinky, Kylie Minogue postava, celebrity kalhotky, žhavé fotky zpěvaček, krásné ženské nohy
TOPlist