Sexy Klára Doležalová bude uvádět hlavní zprávy na TV Prima!

14.05.2013

Moderátor Karel Voříšek projevil excelentní vkus a konečně si vybral kolegyni, která bude sedět pro jeho levém boku! Klára Doležalová (37) prý byla jeho favoritka ... Hm, netušili jsme zrovna tahle rajcovní dáma bude ikonou homosexuálů, ale proč ne?

Klára Doležalová
Zdroj: Orca s.r.o.

Klára Doležalová (39) se do divácké mysli nejvíce zapsala díky soutěžním pořadu České televize z devadesátých let s názvem O poklad Anežky České, který spolumoderovala po boku Marka Ebena celých devět let.

Čtěte také

Pravdou ovšem je, že než o spolumoderování bychom mohli mluvit spíš o krásném doplňku, který zjemňoval pro mnohé nezáživnou soutěž o české historii ... A to Klára Doležalová přesně splňovala!

Čtěte také

Karel Voříšek (49) měl na výběr z několika uchazeček, ale již na začátku si prý udělal jasno. A tak díky bývalému moderátorovi TV Nova a muži obviněnému z donášení za komunistického režimu se na televizní obrazovky vrací jedna z nejpůvabnějších moderátorek. Díky, Karle!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Klára Doležalová, Karel Voříšek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, krásky, České celebrity, brunetky, české krásky, moderátorky, české moderátorky, české brunetky, Klára Doležalová foto, Klára Doležalová fotky, Klára Doležalová sexy, Klára Doležalová moderování, Klára Doležalová návrat na obrazovku, Klára Doležalová hlavní zprávy, Klára Doležalová TV Prima, Klára Doležalová zpravodajství, Klára Doležalová Prima Family
TOPlist