Sexbomba Katie Price prý pozorovala svého manžela 10 minut při sexu s jinou!

10.03.2015

Nedávno vzbudila britská sexbomba Katie Price (36) opět  pozornost tím, že obnovila manželský slib s nevěrným manželem Kieranem. Nyní se ale svěřila, že to nebylo jen tak, ale že součástí ceremoniálu bylo také její přiznání, že manžela pozorovala tajně 10 minut při sexu se svou nejlepší kamarádkou!

Katie Price (Jordan)
Zdroj: Profimedia.cz

Katie před pár týdny obnovila manželský slib s Kieranem Haylerem, manželem krysou, kterého načapala těhotná při sexu se svou nejlepší kamarádkou. Takto ji prý podváděl zhruba půl roku! Navíc Katie vše viděla na vlastní oči.

Když totiž trávili s kamarádkou (která mimochodem rozhodně není žádná kráska, navíc je o řadu let starší než Katie) společnou dovolenou na Kapverdách, Katie zjistila, že manžílek a kamarádka chybějí, a tak se je vypravila hledat. Jaké bylo její překvapení, když je objevila na pláži, jak si to rozdávají. Podivnou podívanou si prý dopřávala deset minut!

Takové přiznání zaznělo přímo při obřadu obnovení slibu. Katie ho nahrála a pak spolu s pěkně drsnými obviněními jejího manžela pouštěla ze záznamu během slavnosti. Hosté prý byly tvrdostí proslovu šokováni. Na to konto Kieran sliboval, kál se a omlouval… Katie tvrdí, že byl tak potrestán, co nejvíce a že je vše za nimi. No, vzhledem k tomu, že Kieran nezahnul Katie zdaleka poprvé, se nám zdá Katie neuvěřitelně naivní

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Katie Price (Jordan)

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Zahraniční celebrity, velká prsa, anglické modelky, britské modelky, velká británie, Katie Price foto, nevěra, manželská nevěra, britské sexbomby, nevěry celebrit, Katie Price manžel, slavné britské modelky, vztah se zajíčkem, Katie Price rozvod, Katie Price vztah Katie Price nevěrný manžel, Katie Price manželství, Katie Price modelka, nevěra u celebrit
TOPlist