Šestou řadu StarDance vyhráli Anna Polívková a Michal Kurtiš!

22.12.2013

Ve finále porazili opravdu silnou konkurenci, Taťánu Kuchařovou a Jana Ondera. Podle předpokladů byli právě Kuchařová a Onder favority na vítězství, ovšem co má povídat takový Ondra Brzobohatý, který se loučil se soutěží již o dvě kola dříve. Diváci nakonec rozhodli ve prospěch Polívkové, ovšem byl to velmi vyrovnaný souboj.

polivkova-kurtis

Objetí vítězného páru po vyhlášení výsledků
Zdroj: Česká televize

Finálové páry zatančily každý celkem tři soutěžní tance. V prvním kole šlo o standard tance. Taťána Kuchařová a Jan Onder zatančili tango a Anna Polívková s Michalem Kurtišem představili waltz, za který sklidili opravdu tu největší chválu a plný počet bodů. Ve druhém kole pak šlo o latinské tance. Tady zase plně bodovala, díky skvělé rumbě, Miss World 2006. Jive druhého páru nebyl tak precizní, ovšem také sklidil zasloužené ovace.

polivkova-kurtis

Vítězové šesté řady StarDance měli velký důvod k radosti
Zdroj: Česká televize

Ve třetím kole šlo o freestyle kategorii, která byla pojata jako výrazový tanec. Polívková s Kurtišem odzbrojili všechny přítomné a porotce Tatianu Drexler a Jana Revaie dokonce dohnali k slzám. Oba páry získaly plný počet bodů, takže skóre bylo naprosto těsné (118-116). Následně si ještě zatančili své oblíbené tance, Kuchařová a Onder slow fox a Polívková se svým partnerem tango. Pak už záleželo jen na divácích, kdo si více získal jejich sympatie a komu tedy pošlou hlas.

kucharova-onder

Taťána Kuchařová a Jan Onder nakonec skončili druzí
Zdroj: Česká televize

Celé finále bylo velmi vyrovnané, spravedlivé by asi bylo, kdyby oba páry zvítězily, ovšem to může jen jeden. A diváci tedy nakonec vybrali Annu Polívkovou s Michalem Kurtišem. Na závěr se na parketu sešly všechny soutěžící páry šesté řady a společně si zatančily valčík. Taneční vystoupení také předvedli moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková.


Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Taťána Kuchařová, Jan Onder, Marek Eben, Anna Polívková, Tereza Kostková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, tanec, České celebrity, domácí celebrity, české herečky, MISS World, show, tance, tanečníci, taneční soutěž, soutěž, stardance, Michal Kurtiš, když hvězdy tančí, taneční show, Tereza Kostková, marek eben, anna polívková, stardance finále, stardance vítěz, anna polívková stardance, taťána kuchařová stardance, taťána kuchařová, jan onder, anna polívková vítěz stardance
TOPlist