Šestiletá dcera Gal Gadotové se chce stát další Wonder Woman

07.01.2018

Izraelská krasavice se může pomalu začít bát o své místo Wonder Woman v DC universu. Na její roli si totiž nebrousí zuby nikdo jiný než… Její šestiletá dcera.

Gal Gadot

Gadotová (32) se role Wonder Woman zhostila už třikrát a to ve filmech Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti, Wonder Woman a naposledy v Lize spravedlnosti. Je nutno říci, že role superhrdinky herečce rozhodně sluší, na čemž se shodne většina kritiků i široké veřejnosti.

Hned v jejím prvním ztvárnění amazonské válečnice ve filmu Batman vs Superman považovali různí kritici její vystoupení za nejlepší část celého komiksového snímku. „Každá scéna, ve které se objeví, hned od začátku patří jí. Celkově se prostě chová, ale také vypadá jako pravá superhrdinka,“ zní chvála na hereččin výkon v recenzi z Business Insideru.

Gal Gadot

V rozhovoru pro ET Canada Gal Gadot prozradila, že její šestiletá dcera Alma zbožňuje veškerou pozornost, kterou její rodina díky matčině superhrdinské roli získává, a že už si brousí zuby na to, jak po matce roli v budoucnu převezme. „Zatím ten film ani neviděla, ale už je na mě moc pyšná. Moc, moc pyšná… Už se mě dokonce zeptala, jestli mě v roli Wonder Woman může vystřídat, až budu stará,“ říká s úsměvem herečka.

Díky úspěšnosti prvního dílu se už chystá pokračování Wonder Woman, které má mít premiéru 1. listopadu 2019. Mezitím můžete izraelskou herečku vidět v například thrilleru Deeper, kde si zahraje po boku Bradleyho Coopera (42).

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Gal Gadot

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
hollywoodské hvězdy, děti celebrit, izraelské herečky, liga spravedlnosti, gal gadot wonder woman, wonder woman, DC, DC filmy, hrdinové DC, Gal Gadot dcera, DC univers, superhrdinky, postavy DC
TOPlist