Šerif z Nottinghamu projde v novém Robinu Hoodovi zásadní proměnou. Bude futurističtější!

08.01.2018

Asi každý z nás si pamatuje, jak v roli podivínského a neurotického šerifa zářil nedávno zesnulý Alan Rickman ve filmu Robin Hood: Král zbojníků. Po při nejlepším průměrném rebootu příběhu Sherwoodského lučištníka s Russelem Crowem (53) v hlavní roli, přichází v roce 2018 další zpracování příběhu o Robinu Hoodovi.

Alan Rickman

Nová verze filmu s sebou nese i nové kostýmy a je nutno dodat, že rozdíly oproti těm předchozím jsou nepřehlédnutelné. V novém rebootu se role Robina zhostí Taron Egerton (28), známý především jako Eggsy z úspěšné série Kingsman či jako Orel Eddie ze stejnojmenného filmu. Už z předchozích fotek z natáčení bylo jasné, že se tvůrci filmu rozhodli upustit od neupravených a nevzhledných, ale době odpovídajících kostýmů, a místo toho využít stylovější a modernější oblečení.

Taron Egerton

Nejpatrnější je rozdíl ve výběru kostýmu v případě šerifa z Nottinghamu. Toho si v letošním filmu zahraje Ben Mendelsohn (48), představitel Krennica v úspěšném spin-offu Star Wars s názvem Rogue One. Pryč jsou mastné a kudrnaté kadeře Alana Rickmana a dobový černý oblek, Medelsohn na fotografii působí upraveně a oblečen je ve stylovém šedém kabátě a šatech, které spíše připomínají výše zmíněné Hvězdné války než příběh o zbojníkovi, který bohatým kradl a chudým dával. 

Ben Mendelsohn

Kdo ví, třeba má téměř futuristická vizáž nějaký hlubší význam, který film odhalí a možná, že má Mendelsohn ve všech smlouvách větu o tom, že může nosit pouze oblečení v odstínech šedé. Na vysvětlení si budeme muset počkat minimálně do 21. září, kdy má film premiéru. Co říkáte na změnu stylu? Líbí se vám, nebo si radši stejně jen pustíte Krále zbojníků?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ben Mendelsohn, Alan Rickman

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
TOPlist