Ségra Pornelly Štikové Koktové bude hubnout! Chce do Playboye

28.01.2016

Pamatujete na rodinku Štikových? Ornella Štiková (22), která svedla manžela Gábině Partyšové (37), měla povedenou sestřičku také s rádoby nóbl jménem, Charlottu Marii (22). Ta se nyní chce dát do hubnutí a jako štíhlá sexy žena proniknout do Playboye!

Foto: Facebook (2x)

Charlotta možná neslyšela, že Playboy již od nahotin upouští, ale budiž. K hubnutí je každá motivace dobrá. Spíše je ovšem srandovní, že Charlotta konečně připustila, že její postava skutečně není ideální a hlavně, že jí může přinášet zdravotní rizika. Navíc se domluvila s jistou klinikou na krásu, že výměnou za propagaci, na její hubnutí dohlédnou. Cíl prý má nemalý, shodit 40 kilo.

Charlotta proslula focením autoportrétů, na kterých vždy svou nadváhu dobře maskovala, dále se s radostí cpala do menších šatů a hubnutí doposud nikdy neřešila. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
13 antifanoušků
Celebrity:
Ornella Štiková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
ceske modelky, Playboy, Playboy modelky, prsaté krásky, Charlotta Štiková dekolt, Charlotta Štiková sexy, Ornella Štíková sestra, rodina Štikových, prsaté modelky, Charlotta Štiková, Charlotta Štiková Facebook, Charlotta Štiková postava, Playboy foto, Charlotta Štiková hubnutí, Charlotta Štiková online, Charlotta Štiková žhavé fotky, Charlotta Štiková Playboy
TOPlist