Sedm psychopatů: Originální zábava tarantinovského střihu!

30.11.2012

Autor ceněného filmu V Bruggách se vrací do kin s novým komediálním kouskem! v hlavních rolích krimikomedie Sedm psychopatů, kterou natočil britský režisér Martin McDonagh, září Colin Farrell, Christopher Walken a Sam Rockwell.

sedm
Foto: Bioscop

Scenárista Marty (Colin Farrell) se zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou nezaměstnaného herce Billyho (Sam Rockwell) a silně nábožensky založeného Hanse (Christopher Walken), který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost.

Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Naneštěstí Billy a Hans jednoho dne unesou čtyřnohého mazlíčka psychopatickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson), který svého malého psíka nade vše zbožňuje ...

Britský režisér irského původu Martin McDonagh (42) si udělal jméno nejprve jako úspěšný autor divadelních her a poté se vrhl na kinematografii. Hned jeho první krátký snímek Six Shooter (2004) dostal Oscara za nejlepší krátký film a na cenu Akademii byl nominován také za scénář ke gansgsterce V Bruggách (2008).

Druhý celovečerní snímek uznávaného filmaře s názvem Sedm psychopatů navazuje svou poetikou na tarantinovské fláky, kde prolitá krev neděsí, ale spíš slouží jako jedna z forem černého humoru.

Oproti předchozím dílům režiséra je film "víc" komedií, než dramatem, které si navíc tropí legraci z všemožných hollywoodských klišé o drsných gangsterech a citlivých umělcích v tvůrčí krizi. Vskutku zábavná podívaná, které stojí za zhlédnutí!

Britsko-americká krimikomedie Sedm psychopatů/Seven Psychopaths je v českých kinech k vidění od 29. listopadu 2012.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Abbie Cornish, Woody Harrelson, Kevin Corrigan, Olga Kurylenko, Tom Waits, Colin Farrell, Sam Rockwell, Christopher Walken

Filmy:
Sedm psychopatů

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, američtí herci, americké filmy, britské herečky, zahraniční režiséři, režiséři, britské filmy, britští herci, brtiští režiséři, Sedm psychopatů foto, Sedm psychopatů fotky, Sedm psychopatů film, Sedm psychopatů komedie, Sedm psychopatů trailer, Sedm psychopatů video, Sedm psychopatů premiéra, Sedm psychopatů ukázka, Martin McDonagh film, Martin McDonagh režie, Martin McDonagh Sedm psychopatů
TOPlist