Sci-fi seriál Invaze startuje na stanici Fanda!

07.01.2013

Čeští fanoušci sci-fi se dočkají v prime time svého oblíbeného seriálu! Napínavý děj diváky zavede do Everglades na Floridě, kde mohutnou silou udeřil hurikán Eve, který po sobě zanechal obrovskou spoušť, ale také pocit, že městečko už nikdy nebude stejné a že přírodní katastrofa byla jen zástěrkou pro něco mnohem hrozivějšího.

invaze
Foto: TV Nova

Seriál Invaze vznikl v roce 2005 a dodnes je považován za jeden z nejlepších v daném žánru. Invaze se setkala s velice pozitivní kritikou a fanoušci sci-fi seriál oceňuji především pro jeho mysterióznost a gradující děj.

Kladné ohlasy si také získal William Fichtner (Pearl Harbor, Černý jestřáb sestřelen nebo Armageddon), který ztvárnil šerifa Everglades - Toma Underlaye. Jeho postava je obestřena tajemstvím a stínem podezření, když právě on nechá městečko uzavřít do nepochopitelné karantény.

Krátce po hurikánu začne v malém floridském městečku docházet k řadě podivných událostí a na klidu nepřidá ani informace, že někteří obyvatelé viděli během bouře létající světla.

Celou záhadu se snaží rozplést strážce národního parku a zarytý odpůrce konspiračních teorií Russell Varon (Eddie Cibrian), který ani netuší, že začal boj o přežití celého města a dost možná i lidské rasy.

invase
Foto: TV Nova

Stanice Fanda nabídne seriál Invaze od 7. ledna 2013 každé pondělí večer od 20:05, kdy mají své pravidelné místo sci-fi seriály. Poté televize odvysílá od 20:55 seriál Hranice nemožného.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
William Fichtner, Eddie Cibrian

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, seriály, americké celebrity, zahraniční herečky, americké seriály, herci, zahraniční herci, američtí herci, TV Nova, televizní seriály, zahraniční seriály, Fanda, Invaze foto, Invaze fotky, Invaze video, Invaze ukázka, Invaze seriál, Invaze Fanda, TV Nova Fanda, Invaze vysílání, Fanda seriály, TV Fanda
TOPlist