Scénář čtvrtého pokračování Pirátů z Karibiku nalezen v kavárně!

22.06.2010

Piráti z Karibiku budou sice mít čtvrté pokračování, ale diváci možná budou vědět děj filmu už dlouho dopředu! Který nepořádník nechal scénář v hospodě?Přísně utajený scénář ke čtvrtému dílu Pirátů byl nalezen v jedné londýnské kavárně, kde jej po kávovém dýchánku filmových producentů našel anonymní čtenář britského deníku The Sun.

Naštěstí tento čtenář byl velkým fanouškem této série, a tak nechtěl vědět, jak to dopadne, ani nechtěl producenty vydírat nebo na internetu prozrazovat děj. A proto zanesl 194-stránkový scénář do redakce novin a ti jej pak vrátili společnosti Walt Disney Pictures

Film s názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (Piráti z Karibiku: Na cizích vlnách) se co nevidět začne natáčet na Havaji a snímek by se měl objevit v kinech v květnu roku 2011.V čtvrtém díle se Jack Sparrow alias Johny Depp setká se svou dávnou láskou, kterou ztvární Penélope Cruz. Díky ní se nalodí na legendární pirátskou loď Queen Anne's Revenge, jejímž kapitánem je pirát Černovous, kterého si zahraje Ian McShane. Společně budou hledat Fontánu mládí ....Orlando Bloom se zřejmě v tomto pokračování už neobjeví. Nedávno se zasnoubil se svou láskou, kterou je světoznámá modelka Miranda Kerr. Penelope Cruz i Ian McShane tak budou novými postavami, které nahradí Orlanda Blooma i Keiru Knightley.

Studio Walt Disney už na třech pokračováních vydělalo přes miliardu dolarů! Producenti by si tedy měli scénáře lépe hlídat!

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Keira Knightley, Walt Disney, Orlando Bloom, Ian McShane

Interpreti:
The Sun

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, španělské herečky, natáčení filmu, nahé španělské celebrity, piráti z karibiku, piráti z karibiku fotky, piráti z karibiku photos, piráti z karibiku video, piráti z karibiku scénář, ztracený scénář, johny depp, scénář filmu
TOPlist