Šaty i na vnady Milušky Bittnerové? Prý to jde!

26.09.2014

Ne, herečka Miluška Bittnerová (36) opravdu nepotřebuje dnes tak populární vyztužení vnad silikonem. Má právě opačný problém,  její vnady nejsou pro běžnou konfekci jaksi uzpůsobené. Nedávno se však předvedla i jako modelka a modely jí padly perfektně! Sama však prohlásila, že najít takový je pěkná dřina!

Miluše Bittnerová / Foto: NAVARILA.CZ (2x)

„Jsem manažerkou projektu Miss Junior 2014 a v listopadu máme velké finále v divadle Hybernia. Chci vypadat opravdu originálně a jsem přesvědčena, že tady si vyberu,“ prohlásila herečka na módní přehlídce Navarila.

Galerie

Nakupování však prý bytostně nesnáší a nejvíce pak zkoušení si oblečení v kabinkách: „„Svůj první kousek od Martiny Navařilové, dlouhou sukni, mám již několik let a stále ji ráda nosím. Ale oblečení nakupuji kupodivu nerada. Hlavně zkoušení v kabinkách je horor. Kdo vymyslel malé kabinky a odporná zrcadla nasvícená zářivkami? Zavřít by ho měli!," rozohnila se Miluška.

A nakupování v buticích nemusí ani další modelka, zpěvačka Linda Finková (46): „Nerada nakupuji, protože to svlékání a oblékání mě ničí. A jakmile mě ještě začnou v obchodě prudit, že nesmím mít víc jak tři kousky v kabince, odcházím. Přece se nebudu pořád oblékat a svlékat,“ přiznává Linda.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Miluše Bittnerová, Linda Finková - Genzerová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
módní přehlídky, ceske modelky, fotky českých modelek, české herečky, fotky českých hereček, móda celebrit, české modelky foto, oblečení, styl, Miluše Bittnerová foto, módní trendy, české herečky fotky, módní styl, lifestyle, styl celebrit, Miluše Bittnerová modelka, Miluše Bittnerová móda, Miluše Bittnerová fotografie, Miluše Bittnerová online, módní hity, móda online, české módní přehlídky, módní přehlídky Čechy, módní přehlídky Česko, Linda Finková online, Linda Finková oblečení, české celebrit styl, nakupování, nakupování celebrit, Navaro.cz
TOPlist