Sarah Jessica Parker nechápe, jak dokáže skloubit kariéru a rodinu!

14.11.2011

Americká romantická komedie nabízí nový pohled na tradiční feministické téma! V hlavní rolích filmu Nechápu, jak to dokáže se představí hollywoodské hvězdy Sarah Jessica Parker, Greg Kinnear a Pierce Brosnan.

nech
Foto: Hollywood Classic Entertainment

Kate Reddy (Sarah Jessica Parker) pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi, architektovi Richardovi (Greg Kinnear), a dvěma ratolestem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate snaží nezanedbávat nic a nikoho.

Přesto začíná cítit, že toho na ni začíná být trochu moc. Navíc se jí otevírá nová pracovní příležitost s občasnými cestami do New Yorku. Vysněnou novou práci však získá i její manžel a harmonické rodinné soužití se začíná povážlivě komplikovat. Kate navíc do cesty vstoupí i pohledný obchodní partner Jack Abelhammer (Pierce Brosnan). Podaří se Kate nakonec nalézt štěstí a své skutečné místo v životě?

Herec a režisér Douglas McGrath (53) je vcelku neznámý tvůrce, který má na svém kontě zatím dva vcelku úspěšné a kritiky oceněné celovečerní filmy - film Nicholas Nickleby (2002) a životopisné drama Pochybná sláva (2006). Třetí snímek, v němž se režisér odvážil na tenký led romantické komedie, asi jeho dosavadní fanoušci nepřijmou úplně s nadšením ...

Film s opravdu hloupým názvem (bohužel jde o doslovný překlad) Nechápu, jak to dokáže sice na první pohled splňuje všechny rysy romantického žánru, ale jinak jde o celkem průměrný snímek. Alespoň že režisér nesklouzl k laciné vulgárnosti a pokusil se o jiný pohled na tradičné ženské dilema "rodina vs. kariéra". Jenže kolikrát jsme tohle téma ve filmu už viděli? 

Americká komedie Nechápu, jak to dokáže/I Don't Know How She Does It má v českých kinech premiéru 17. listopadu 2011.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jane Curtin, Sarah Jessica Parker, Christina Hendricks, Pierce Brosnan, Olivia Munn, Greg Kinnear, Kelsey Grammer

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Nechápu jak to dokáže trailer, Nechápu jak to dokáže foto, Nechápu jak to dokáže fotky, Nechápu jak to dokáže ukázka, Nechápu jak to dokáže video, Nechápu jak to dokáže premiéra, Nechápu jak to dokáže film, Nechápu, jak to dokáže komedie, Sarah Jessica Parker film, Sarah Jessica Parker komedie, Douglas McGrath film, Douglas McGrath režie, Douglas McGrath, I Don't Know How She Does It
TOPlist