Sandra Nováková má podmínku pro partnera: Jinak žádná svatba!

21.05.2012

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě se vdá až ve chvíli, kdy její partner zhubne! Sandra Nováková (30) už totiž nehodlá sledovat, jak se jako na houpačce pohybuje ručička na váze jejího milence, producenta Jana Nejedlého! To je prostě ke zlosti ...

sandra
Jan a Sandra se pořád nechtějí brát ...
Foto: Pretty woman figure

Sandra Nováková (30), která neustále napíná bulvár přípravami a hned zase rušením své svatby, tvrdí, že její partner nemůže zhubnout, páč "to má" v hlavě". To znamená, že tělo chce, ale mozek se vzpírá a to pak nezhubnete, i kdybyste se na hlavu postavili nebo si tu hlavu odsekli!

Čtěte také

Nedávno sice Jan Nejedlý zhubl devět kilo jenom tím, že jedl pravidelně čtyřikrát denně a večer už si jídlo odřekl, ale stejně byl za pár týdnů zase jako bublina! Jak to? Jak to todleto? řekla si Sandra Nováková. Vždyť filmaři nejí nikterak tučná jídla - jen sushi a biftek!?

sandra
Jan nevidí, čím mu Sandra šmejdí po břiše!
Foto: Pretty woman figure

A tak nezbývalo než využít moderní způsob hubnutí - tzv. bailine ve studiu Pretty woman figure u Anděla, které objevila sama herečka kousek od jejich domu na Praze 5. A jestli tohle Honzovi nepomůže, tak už fakt nevíme!

Vzhledem k tomu, že jsou oba partneři pracovně velmi vytížení, většinu svých potřeb, mezi které nyní patří i hubnutí v salonu, řeší akčnější cestou. A je pravděpodobné, že akční, tedy naprosto nečekaná bude i jejich svatba, pokud k ní někdy vůbec dojde!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Sandra Nováková, Jan Nejedlý

Filmy:
Ordinace v růžové zahradě

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, producenti, Sandra Nováková sexy, čeští producenti, Sandra Nováková fotky, Sandra Nováková foto, Sandra Nováková zásnuby, Sandra Nováková zasnoubení, Sandra Nováková svatba, Sandra Nováková sňatek, Sandra Nováková milenec, Sandra Nováková přítel, Sandra Nováková partner, Jan Nejedlý milenec, Jan Nejedlý přítelkyně, Sandra Nováková hubnutí, Sandra Nováková zrušení svatby, Jan Nejedlý hubnutí
TOPlist