Sanctum: Potápěčské drama v českých kinech!

14.03.2011

Americký thriller pojednává o skupině potápěčů, kteří uvíznou v jeskynním systému! Příběh je údajně založen na skutečném zážitku spoluautora scénáře Andrewa Wighta, který během potápění spolu s dalšími čtrnácti potápěči zůstal dva dny v jeskyni poté, co se zhroutil vchod.


Foto: bontonfilm

Špičkový potapěč Frank McGuire (Richard Roxburgh) věnoval průzkumu jeskyní Esa’ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců. Když je ale východ nečekaně zatopen vodou, je jeho tým, zahrnující sedmnáctiletého syna Joshe (Rhys Wakefield), finančníka Carla Hurleye (Ioan Gruffudd), jeho přítelkyni Victorii (Alice Parkinson) a bláznivého George (Dan Wyllie) – nucen nalézt cestu ven složitým podvodním labyrintem. Velmi záhy si musí odpovědět na nevyhnutelnou otázku: Dokážou přežít nebo jsou uvězněni navždy?Epické 3D dobrodružství Sanctum pochází z produkční dílny Jamese Camerona, trojnásobného oscarového držitele. Film následuje tým jeskynních potápěčů na jejich nepředvídatelné expedici do největšího, nejkrásnějšího a nejméně dostupného jeskynního systému na světě.

Režisér filmu Alister Grierson natočil zatím jediný film Kokoda (2006), který nevyvolal přiliš velké nadšení u kritiků a diváků. To je zatím bohužel i případ jeho druhého filmu Sanctum ... Jméno producenta Jamese Camerona však možná bude pro diváky dostatečným lákadlem k návštěvě kina!

Dobrodružné drama Sanctum má v českých kinech premiéru 17. března 2011.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ioan Gruffudd, James Cameron, Christopher Baker, Richard Roxburgh, Alice Parkinson, Rhys Wakefield

Filmy:
Sanctum

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Sanctum foto, Sanctum photo, Sanctum video, Sanctum trailer, Sanctum film, Sanctum movie, Sanctum premiéra, Alister Grierson film, Alister Grierson movie, Alister Grierson, Alister Grierson Sanctum
TOPlist