Sammyho dobrodružství 2: Návrat populárních želváků!

27.12.2012

Po dvou letech přichází do českých kin pokračování belgického animovaného filmu! Snímek Sammyho dobrodružství 2 volně navazuje na film Sammyho dobrodružství 3D z roku 2010, který také natočil režisér Ben Stassen.

sammy
Foto: Hollwood Classic Entertainment

Sammy a Ray, dva nerozluční želví přátelé, si užívají života u korálového útesu. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubaji.

Želvy se ovšem jen tak nevzdávají a za pomoci svých mláďátek Rickyho a Elly jsou rozhodnuti dokázat nemožné a dostat se zpět na svobodu.

Režisér Ben Stassen je ambiciózní belgický tvůrce, který má za sebou už několik krátkometrážních i dlouhometrážních animovaných filmů. Nejprve točil v koprodukci s USA čtyřicetiminutové snímky určené pro kina IMAX, aby pak v roce 2008 debutoval celovečerním filmem Cesta na Měsíc 3D.

V roce 2010 natočil komedii Sammyho dobrodružství 3D, na kterou nyní navazuje druhým dílem. Pokračování nijak nevybočuje z řady předchozích děl režiséra a na první pohled je zřejmé, že snímek je určen pro dětské - tedy nenáročné - publikum, kterému stačí, že je to barevné, hýbe se to a bude to mít další pokračování ...

Belgický animovaný film Sammyho dobrodružství 2/Sammy's avonturen 2 je v českých kinech k vidění od 27. prosince 2012.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Melanie Griffith, Isabelle Fuhrman, Billy Unger

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Belgické celebrity, herci, zahraniční herci, zahraniční filmy, zahraniční režiséři, režiséři, belgičtí herci, belgické filmy, belgičtí režiséři, animované filmy, Sammyho dobrodružství 2, Sammyho dobrodružství 2 foto, Sammyho dobrodružství 2 fotky, Sammyho dobrodružství 2 trailer, Sammyho dobrodružství 2 video, Sammyho dobrodružství 2 film, Sammyho dobrodružství 2 pohádka, Sammyho dobrodružství 2 premiéra, Sammyho dobrodružství 2 ukázka, Sammy's avonturen 2, Ben Stassen film, Ben Stassen režie, Ben Stassen pohádka
TOPlist