Sámer Issa ukázal dobré srdce, stal se patronem tohodle opuštěného pejska!

17.03.2015

Zpěvák Sámer Issa (29) má psy opravdu rád a nedávno to prokázal tím, že se stal patronem opuštěného psa v nouzi, pro kterého hledá nové páníčky.

Sámer Issa
Zdroj: Tosha Extrem

„Dneska jsem fotil s pejskem, který moc štěstí v životě neměl a někdo mu ublížil, stal jsem se jeho patronem a kdyby někdo mel zájem Maxíka (1rok) adoptovat dejte vědět, moc by si to zasloužil... Ideálně k nějakému mladému páru,“ uvádí Sámer na svém Facebooku.

Max je živý a veselý pejsek a zaslouží si pána, který to s ním bude myslet skutečně vážně. Pejsek je k dispozici za podmínek adopce u Tet v akci (www.tetyvakci.cz).

Sámer Issa je velkým milovníkem psů, v současné době se stará dokonce o dva. V minulosti musel řešit velmi složitou situaci, když mu jeho pitbul potrhal fenku argentinské dogy, tu lékaři dokázali zachránit za cenu drahé operace. Kromě fenky má Sámer ještě anglického buldoka.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
15 antifanoušků
Celebrity:
Sámer Issa

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
bulvár, čeští zpěváci, Sámer Issa foto, bulvární zprávy, bulvární novinky, české celebrity online, Sámer Issa Facebook, týrání zvířat, týrání psů, zpěváci Česko, celebrity Česko, Samer Issa fotografie, Samer Issa instagram, Samer Issa pes, Tetyvakci.cz, Samer Issa charita, Samer Issa patron, Samer Issa psy, Samer Issa akce, domov pro psy, celebrity Česko novinky
TOPlist