Sámer Issa křtil nové DVD. Vodkou!

05.02.2010

Zpěvák pokřtil nové DVD v pražském k.u. baru. Sámer Issa (24) se rozhodl po delší době připomenout a vydává nové DVD a CD.

Sámer, který se jinak objevuje v médiích jen v souvislosti s večírky a chlastem, konečně také vytvořil něco pozitivního. Na křtu DVD se choval velmi slušně, rozdával rozhovory i rádoby životní moudra. Bylo vidět, že Sámer si užívá všeobecné pozornosti a zájmu o svou osobu.

Sámer Issa - videoklipy zde.

Sámer má dokonce fanynky i v řadách missek, a tak se křtu zúčastnily i Česká Miss 2008 Eliška Bučková (20) a Česká Miss 2009 Iveta Lutovská (26). Sámer tu měl celou svou rodinu a dokonce svoji bývalou milenku Pavlu Dubnou, se kterou nedávno natočil erotický klip.Jen tu chyběla Sámerova údajná milenka Gabriela Kloučková? Proč ji nepozval? Že by se styděl za její vysoký věk?

Čtěte více: Sámer Issa chodí s ženou o 13 let starší!

Issa si také během křtu zazpíval romantický duet s účastnicí první řady SuperStar Martinou Balogovou (30). Jednalo se o velmi náročnou píseň, neboť Sámerovi prý málem praskly žíly na krku při vyzpívávání těch nejvyšších tónů.

Na závěr Sámer celé DVD pokřtil pravou ruskou vodkou a chlastací orgie mohly vypuknout! Jak takové experimenty s vodkou mohou dopadnout se ukázalo vzápětí, kdy do nemocnice odvezli sestru Pavly Dubné. Zřejmě se opila jak zákon káže! A jak vypadal Sámer, o tom škoda mluvit!

Galerie k článku


Fotogalerie - zdroj: bleskove.cz

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
15 antifanoušků
Celebrity:
Martina Balogová, Eliška Bučková, Iveta Lutovská, Sámer Issa

Filmy:
Superstar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, zpěváci, česká superstar, čeští zpěváci, sámer issa fotky, chlast, DVD, křest DVD, Pavla Dubná, vodka, ruská vodka, křest vodkou, opilství
TOPlist