Sagvan Tofi měl den blbec - srazil na přechodu chodce!

02.10.2012

Zasloužilý všeumělec dělal včera se svým vozem pěkné vylomeniny! Sagvan Tofi (48) totiž ráno - několik minut po jedenácté hodině - srazil v Chodovské ulici na pražském Bohdalci svým Chryslerem chodce, který přecházel po přechodu.

Sagvan Tofi
Zdroj: Fit Dental

Sagvan Tofi (48) tvrdí, že dával přednost chodcům na přechodu, a když už si myslel, že všichni přešli, rozjel se a bohužel si nevšiml jednoho postaršího muže. Kamarád do deště se ukázal jako zásadový muž, poněvadž hned zastavil a šel se podívat, zda je v pořádku. No, asi by se Sagič těžko médiím hrdinně přiznával, že od nehody ujel!

Čtěte také

Muž, kterého na místě ošetřila záchranka, naštěstí žádné vážné zranění neutrpěl. Na místo byla okamžitě přivolána policie a Sagvan Tofi se podrobil dechové zkoušce, která měla negativní výsledek. Umělec nebyl tedy opilý - jen asi zrovna přemýšlel nad novým super muzikálem a chodce přehlédl! To je celé!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Sagvan Tofi

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, herci, čeští zpěváci, čeští herci, Sagvan Tofi fotky, sagvan tofi foto, sagvan tofi přechod, Sagvan Tofi auto, Sagvan Tofi chodec, Sagvan Tofi smolař, Sagvan Tofi srážka, Sagvan Tofi autohavárie, Sagvan Tofi nehoda, Sagvan Tofi autonehoda, Sagvan Tofi havárie, Sagvan Tofi sražený chodec
TOPlist