Sacha Baron Cohen si zahraje Saddáma Husajna!

22.01.2011

Komik Sacha Baron Cohen (39) bude hrát v komedii inspirované knihou iráckého prezidenta Saddáma Husajna. Britský herec se už v minulosti převtělil do kazašského reportéra Borata a rakouského homosexuála Bruna!


Sacha Baron Cohen jako Borat Sagdijev!
Foto: wikipedia.org

Britský komik Sacha Baron Cohen se proslavil celovečerními pseudokumenty, v nichž si skrz fiktivní postavy dělal legraci z některých zemí. Začal jako přihlouplý raper Ali G, pak se převtělil do kazašského reportéra Borata a nakonec si střihl rakouského homosexuálního modemana Brüna!


Bruno - trailer!

Film Diktátor má být volnou adaptací románu Saddáma Husajna Zabíba a král, který se stal v roce 2000 v Iráku bestsellerem. Irácký diktátor se pod něj sice nepodepsal, ale vedl prý ruku těm, kdo knihu sepsali podle jeho návrhů. Román se odehrává v sedmém nebo osmém století a pojednává o králi, který se zamiluje do chudé vdané ženy.

Studio Paramount Pictures oznámilo, že snímek bude "hrdinským příběhem diktátora, který nasadí život za to, aby bránil před demokracií svou zem, kterou on s láskou utiskuje". Už teď je jasné, že v některých arabských zemích film jistě vzbudí prudké vášně ... Saddám Husajn byl v roce 2006 popraven za zločiny proti lidskosti a genocidu.

Režie se ujme Larry Charles, který s komikem pracoval na jeho předchozích filmech Brüno a Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu. Premiéra je plánována na 11. květen roku 2012.

Sacha Baron Cohen má navíc ztvárnit také frontmana skupiny Queen, zpěváka Freddieho Mercuryho.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Freddie Mercury, Sacha Baron Cohen, Larry Charles

Interpreti:
Ali G

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, komici, youtube, britské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, Bruno, Bruno film, Bruno trailer, Sacha Baron Cohen Bruno, youtube com, britské filmy, britští herci, britští komici, zahraniční komici, Sacha Baron Cohen foto, Sacha Baron Cohen photo, Sacha Baron Cohen Borat, Sacha Baron Cohen Ali G, Sacha Baron Cohen Saddám, Sacha Baron Cohen film, britský humor, Sassám Husajn, Borat, irácský diktátor
TOPlist