Rytmuse odtáhli! Podle něj je to skvělá reklama!

10.06.2015

Kašlu na to! Takovýhle podobný vzkaz pouze v poněkud vulgárnější podobě nese jeho vůz. A přesně tento vůz stál tam, kde neměl, takže byl odtažen. Podle Rytmuse (38) je to ale reklama k nezaplacení!

Rytmus
Zdroj: Facebook

Svítivě žluté auto z nápisem JMBNT, což je Rytmusova značka, pod kterou prodává oblečení, stálo na pozemku Slovenského národního divadla. Což se pochopitelně vedení divadla pranic nelíbilo, takže poprosili o odtažení vozidla.

Podle Patrika alias Rytmuse jde sice o jeho auto, ale sám ho prý neřídil, takže pokutu platit nebude. Pokud ale nebude pokuta uhrazena, těžko si může auto vyzvednout z odtahového parkoviště a opět využívat.

Rytmus je však nad celou záležitostí povznesen a naopak je rád: „Za 120 EUR promo jak lusk!“ pochvaluje si. Doufejme, že jako řidič Rytmus zákony dodržuje a podobnou reklamu sám nevyhledává. 

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Rytmus

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slovenské celebrity, HIP HOP, rytmus foto, slovenští rappeři, slovenský rapper, Rytmus Facebook, rytmus jbmnt, Rytmus fotografie, Rytmus novinky, Rytmus online, JBMNT auto, JBMNT reklama, JBMNT produkty, JBMNT oblečení, JBMNT auto odtah, Rytmus rapper, slovenští umělci
TOPlist