Rytmus vs. Jakub Mohamed Ali: Vulgární rapeři si vyřizují účty!

04.02.2011

Slovenský raper Rytmus (33) čelí kvůli svému angažmá v Superstar útoku ze strany českého kolegy! Raper Jakub Mohamed Ali (38) ho ve svém videu označuje za "zaprodance" a nazývá ho zbabělým Slovákem!


Rytmus nevypadá v růžové mikině zrovna nejdrsněji, spíše naopak ...
Foto: TV Nova

Patrik Vrbovský alias Rytmus, který nedávno přijal účinkování v porotě druhé řady Česko Slovenské Superstar, se stal hlavním antihrdinou urážlivého videoklipu svého raperského kolegy!

Jakub Mohamed Ali stvořil a nahrál píseň Rytmus Superstar, ve které nevybíravými slůvky (zkrátka po rapersku) vyčítá slovenskému zpěvákovi, že underground vyměnil za nejtvrdší komerci, jakou bezesporu Superstar je. Nazývá ho třeba "pi.usem" (na to má právo) anebo "zbabělým Slovákem" (což už zavání šovinismem).


Jakub Mohamed Ali je právem rozhořčen!

Jakub Mohamed Ali ovšem nečekal, že proti jeho klipu se zvedne silná vlna odporu ze strany slovenské mládeže, pro které je Rytmus něco jako idolem. Český raper navíc není jako zpěvák příliš úspěšný, zdaleka nedosahuje kvalit Rytmuse a z jeho písně je cítit závist a snaha provokovat za každou cenu. Takže o co mu vlastně jde?

Klip českého rapera je sice zbytečný, vulgární, amatérský a trapný, ale Rytmus by se měl nad ním alespoň zamyslet. Ali má pravdu v tom, že Rytmus se chová jako klasický pokrytec, který něco jiného hlásá a něco jiné dělá. Kritizuje tzv. komerci, zlatokopky a kdoví co všechno a sám pak se stává její součástí. Není to absurdní?

Alespoň slovenský raper pozná ten zvláštní pocit, když někdo nadává jemu ...

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Rytmus, Jakub Mohamed Ali

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, slovenské celebrity, Rapeři, čeští zpěváci, rozchod, slovenští zpěváci, porota Superstar, rozchod celebrit, vulgárnost, porotci, slovenští rapeři, slovenští porotci, rytmus foto, rytmus photo, Rytmus superstar, Rytmus vulgarity, Rytmus nadávky, Rytmus urážky, Patrik Rytmus Vrbovský, Patrik Rytmus Vrbovský foto, Patrik Rytmus Vrbovský photo, Patrik Rytmus Vrbovský vulgárnosti, Patrik Rytmus Vrbovský sprostý, porotce superstar, rytmus kokot, sprostý rytmus, vulgární rytmus, Jakub Mohamed Ali video, Jakub Mohamed Ali videoklip, Jakub Mohamed Ali vulgarity, Jakub Mohamed Ali urážky, čeští rapeři, Rytmus Nova
TOPlist