Rychtář tvrdí, že sám byl týrán svou ženou! Věřili byste tomu?

02.04.2014

Soud v současné době projednává kauzu Josefa Rychtáře, a to hned dva případy naráz. Jednak porušení domovní svobody jeho soka Zdeňka Macury a dále pak o útoky na jeho bývalou manželku Darinu, od které ho odloudila pěnice Iveta Bartošová. A zatím vyplouvají na povrch velmi smutné zprávy o jejich manželství! Muselo jít totiž o pěknou Itálii!

Josef Rychtář
Zdroj: TV Barrandov

Při posledním jednání soudu Josef Rychtář například soudu sdělil, že ho jeho žena bodala a že vyhrožovala sebevraždou. Tu chtěla uskutečnit skokem ze střechy, odkud ji měl sundávat jejich syn.

Ačkoliv se měl Rychtář zodpovídat z týrání své ženy a z fyzického napadení, po kterém jí zůstaly velmi ošklivé šrámy v obličeji, naopak on žádal soud o vyslechnutí svědků s tím, že naopak on byl prý týrán.

Čtěte také

Těžko si představit známého neurvalce s opravdu nevybíravým chováním, který nejde nikdy pro ránu a agresivní chování daleko, jak se nechává týrat od ženy. Uvidíme tedy, nakolik přesvědčil soudkyni a nakolik jeho výpověď ovlivní rozsudek, který by měl padnout v květnu.

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová, Josef Rychtář

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
vyhrožování sebevraždou, Josef Rychtář hádky, Josef Rychtář rozvod, Josef Rychtář soud, Josef Rychtář obvinění, Josef Rychtář novinky, manželská itálie, itálie ve vztahu, Josef Rychtář týrání, Josef Rychtář soudní stání, Josef Rychtář kauzy, Josef Rychtář bývalá manželka, Josef Rychtář ženy, Josef Rychtář u soudu, celebrity u soudy, soudy se celebritami, ochránce, ochránce Ivety Bartošové, manžel Ivety Bartošové
TOPlist