Deadpool Ryan Reynolds vymění červenou za žlutou a zahraje si… Pikachu?

08.12.2017

To už je apríl? Možná jde o povedený vtípek a originální promo pro pomalu-se-blížícího Deadpoola 2, ale pokusme se tuhle zprávu brát prozatím vážně. Už nějakou dobu víme, že se do kin vrátí Pokémoni, že to bude hraný film a že se nebude adaptovat seriál, ale u nás skoro neznámá hra Detektiv Pikachu. A právě titulní „elektrickou myš“ má Ryan Reynolds (41) ztvárnit!

Ryan Reynolds
Zdroj: Grant Brummett, wikipedia.org

V tuto chvíli není jisté, jestli ho Reynolds pouze nadabuje, nebo mu prostřednictvím motion capture technologie propůjčí i svoje grimasy.

Aby nedošlo k mýlce – Pikachu samozřejmě není jen jeden, proto se jedná o úplně jinou postavu, než je zbožňovaný pokémonní hrdina slavného animáku. Tenhle Pikachu vás nesejme bleskem, jako spíš svojí inteligencí, považuje se za velkého detektiva a řeší nejrůznější záhady. Dokonce i normálně mluví, takže žádného pištivého „Pika-Pika“ se od Reynoldse bohužel/bohudík nedočkáme.

Ilustrační foto: Youtube

Za kamerou bude na vše dohlížet režisér Rob Letterman (52), který má na kontě např. snímky Příběh žraloka, Monstra vs. Vetřelci nebo Husí kůže, natáčení začne v lednu. Mimochodem, dalšími herci zvažovanými pro roli Pikachu byli údajně Dwayne Johnson (45), Mark Wahlberg (46) a Hugh Jackman (49), tedy samé hvězdy!

Danny DeVito
Zdroj: Gage Skidmore, wikipedia.org

A co na to říkají fanoušci? Ti jsou v prvních reakcích převážně zklamaní, všichni doufali, že ho bude hrát Danny DeVito (73)… 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mark Wahlberg, Dwayne Johnson , Ryan Reynolds, Danny DeVito

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Hollywood, hollywood novinky, filmy pro děti, plánované filmy, filmové zprávy, Pikachu, Pokémoni 2, Ryan Reynolds Pikachu, Ryan Reynolds Pokémoni, Ryan Reynolds nové filmy, komedie pro děti, Deadpool herec, Rob Letterman filmy, Rob Letterman nový film
TOPlist