Rowan Atkinson měl vážnou autonehodu!

05.08.2011

"Mr. Bean" přežil čelní náraz do stromu, z havárie vyvázl jen se zraněným ramenem. Se svým McLarenem se ale může rozloučit. Nejen, že Atkinson luxusnímu sporťáku zdemoloval celý předek, auto ještě po srážce začalo hořet.


Foto: commons.wikimedia.org

Tento týden se s automobilovými nehodami slavných roztrl pytel. Ve středu bourala Bartošová, která od té chvíle jen pláče, teď zase představitel slavného Mr. Beana. V obou případech to jako zázrakem dopadlo dobře. U Bartošů jsou zcela zdrávi všichni, Atkinson je sice v nemocnici, ale zranění prý není závažné.

Britský herec měl při havárii z pekla štěstí. Kdyby ihned po kolizi z vozu nevystoupil, dopadlo by to mnohem hůř. Pokud by Atkinson kupříkladu po nárazu omdlel, zřejmě by ve svém autě za 18 milionů uhořel.


Rowan Atkinson v Top Gearu

Rowan Atkinson je svou slabostí pro rychlá auta vyhlášený. Několik luxusních aut sám vlastní (v garáži mu parkuje např. Aston Martin Virage či Rolls-Royce) a ty, které si sám pořídit nemůže či nechce, alespoň testuje, a poté o nich píše do specializovaných motoristických časopisů. V případě takovéhoto koníčka bylo tedy jen otázkou času, kdy k nějaké nehodě dojde. Herec teď může jen doufat, že tato byla poslední...


Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Rowan Atkinson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, bulvár, britské celebrity, celebrity online, britští herci, zprávy dnes, Rowan Atkinson Mr. Bean, Rowan Atkinson foto, Rowan Atkinson video, Rowan Atkinson Top Gear, Rowan Atkinson autonehoda, Rowan Atkinson nehoda, Rowan Atkinson bouračka, Rowan Atkinson zranění, Rowan Atkinson nemocnice, Rowan Atkinson havárie, Rowan Atkinson auta, Rowan Atkinson McLaren, celebrity nehody
TOPlist