Rosnička Radka Kocurová čeká dítě!

28.08.2011

Modelka a moderátorka počasí Radka Kocurová je prý ve čtvrtém měsíci těhotenství! Její přítel, známý fotbalista Tomáš Rosický (30) se tak konečně stane otcem!


Radka Kocurová schovává břicho ...
Foto: TV Nova

Bývalá vicemiss ČR 2002 Radka Kocurová (30) chodí s Tomášem Rosickým (30) už devět let a před nedávnem se tento nesmrtelný pár konečně zasnoubil. Kráska, která moderuje na TV Nova předpověď počasí, prý nedávno začala měnit šatník, prý aby zakryla zvěšující se břicho ...

Čtěte také


Zatímco samotná Radka informace o těhotenství nepotvrdila, v TV Nova se už nahlas hovoří o tom, že modelka je prostě obyčejně těhotná. No, tak vždyť to je krásný až požehnaný stav, tak se přece za to nemusí hanbit!

Její milenec Tomáš Rosický v současnosti aktivně hraje za londýnský klub Arsenal a zároveň působí v záložní řadě české reprezentace.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Tomáš Rosický, Radka Kocurová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, televizní moderátorky, moderátorky, české moderátorky, TV Nova, sportovci, fotbalisté, čeští fotbalisté, čeští sportovci, moderátorky počasí, české moderátorky počasí, Radka Kocurová foto, Radka Kocurová photo, Radka Kocurová moderování, Radka Kocurová Nova, Radka Kocurová TV Nova, Radka Kocurová svatba, Radka Kocurová přítel, Radka Kocurová partner, Radka Kocurová milenec, Radka Kocurová těhotná, Radka Kocurová těhotenství, Radka Kocurová dítě, Radka Kocurová matka, Tomáš Rosický otec, Tomáš Rosický potomek
TOPlist