Ronnie Wood na třetí pokus vlezl do chomoutu!

22.12.2012

Hudebník a kytarista kapely Rolling Stones se potřetí oženil - vzal si o 31 let mladší milenku! Ronnie Wood (65) do toho praštil zřejmě naposledy ve svém životě (i když co my víme?) a jeho třetí manželkou se stala divadelní producentka Sally Humphreys (34).

Ron Wood
Zdroj: Profimedia.cz

Ron Ronnie Wood (65) požádal Sally Humphreys (34) o ruku letos v říjnu s tím, že jejich svatba proběhne v tajnosti a bez mediálních maškarád. A to se také překvapivě stalo - snoubenci si řekli ANO (neboli I do) v osmém podlaží hotelu Dorchester v Londýně.

Čtěte také

Zatímco Ronnie Wood odložil své ošuntělé rockerské šatky a vzal si tmavý oblek s modrou kravatou, Sally Humphreys na sobě měla jednoduché bílé šaty, na krku náhrdelník s přívěskem ve tvaru srdce a ve vlasech ozdobnou čelenku.

Britský hudebník žil se svou první manželkou, bývalou modelkou Krissy Findlay, která zemřela v roce 2005, v letech 1971 až 1978 a má s ní jednoho syna. S druhou ženou a matkou jeho dalších dvou dětí, modelkou Jo Wood, byl Ronnie Wood v letech 1985 až 2008.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ron Wood

Interpreti:
Rolling Stones

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, britské celebrity, zahraniční zpěváci, kytaristé, hudebníci, kytarista Rolling Stones, Ronnie Wood foto, britští zpěváci, zahraniční kytaristé, zahraniční hudebníci, britští hudebníci, britští kytaristé, Ronnie Wood třetí sňatek, Ronnie Wood třetí svatba, Ronnie Wood fotky, Ronnie Wood partnerka, Ronnie Wood přítelkyně, Ronnie Wood snoubenka, Ronnie Wood milenka, Ronnie Wood hudba
TOPlist