Romana Pavelková se usadila a bude se vdávat!

27.08.2013

Zrzavá sexbomba se po ročním vztahu zasnoubila se svým přítelem a chce vlézt do chomoutu! Romana Pavelková (29) se médiím pochlubila se zásnubním prstýnkem, který dostala od partnera, takže už jí nic nebrání v tom, aby byla veselka!

Romana Pavelková
Zdroj: Profimedia.cz


Romana Pavelková (29) konečně po letech tápání našla toho pravého a je rozhodnutá vstoupit s ním do manželství. Její přítel Milan, s nímž chodí teprve rok, ji totiž během romantického víkendu na zámku Zbiroh požádal o ruku a modelka mu nadšeně kývla!

Čtěte také


Bývalá finalistka Miss ČR 2008 se novinářům svěřila s tím, že se bude vdávat z lásky, nikoli proto, že by musela - třeba z důvodu těhotenství. Romana Pavelková zatím neuvedla kdy a kde se ta velká sláva uskuteční, ale určitě nám dá předem vědět!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Romana Pavelková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, Romana Pavelková foto, české zrzky, zasnoubení celebrit, Romana Pavelková fotky, Romana Pavelková sexy, zrzky, Romana Pavelková přítel, Romana Pavelková milenec, zásnuby celebrit, Romana Pavelková partner, Romana Pavelková zasnoubení, Romana Pavelková zásnuby
TOPlist