Romana Pavelková povila synka Maxíka! Konečně si oddechne od kil navíc!

10.08.2015

Miss a modelka Romana Pavelková (31) prožívá nejkrásnější období svého života. Narodil se jí totiž prvorozený syn Maxík, gratulujeme!

Romana Pavelková
Zdroj: Facebook

Syna porodila sekcí, tedy císařským řezem, tímto způsobem rodí většina celebrit, holt mají skoro všechny celebrity úzkou pánev… Synek vážil 3,5 kilogramů a vážil 50 centimetrů, přišel na svět v porodnici celebrit v Podolí.

Romana Pavelková si tak může oddechnout od nabraných kil, která ji prý v průběhu těhotenství dost stresovala. Přitom se modelingu již prakticky nevěnuje, jako spíše PR a dalším službám.

Pro dívku, která si je zvyklá hlídat celý život postavu, musí být ale neustále rostoucí váha pěkně ničící, krásný synek jí ale dává každým dnem jasně najevo, že to za to stálo

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Romana Pavelková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
modelky, ceske modelky, České celebrity, Romana Pavelková foto, Romana Pavelková online, Romana Pavelková dítě, Romana Pavelková fotografie, Romana Pavelková syn, Romana Pavelková manžel, Romana Pavelková rodina, Romana Pavelková modelka, Romana Pavelková vztah, Romana Pavelková syn Max, Romana Pavelková Maxík, Romana Pavelková novinky, Romana Pavelková Facebook
TOPlist