Rok 2015 odnesl také Guru Joshe, autora megahitu Infinity

04.01.2016

Začátek devadesátých let se nesl v duchu nástupu houseové muziky, míru, lásky. Hymnou této doby byl megahit od Guru Joshe Infinity. Jeho autor na sklonku roku 2015 zemřel, bylo mu teprve 51 let.

Foto: Profimedia.cz

Jak jeho manažer potvrdil, Guru Josh alias Brit Paul Walden zemřel na Ibize, a to vlastní rukou. Sebevražda byla vyústěním dlouhodobých depresí. Paul se měl původně stát dentistou, leč zalíbil se mu svět klubů, kde na začátku devadesátých let hrál na klávesy. Na konci osmdesátých let vyzkoušel extázi a bylo vymalováno.

Houseová hudba ho uchvátila a od rockové muziky se odklonil k houseu. Megahit Infinity vydal v roce 1990, skladba byla pojmenovaná po party, na které se měla prvně hrát. Po úspěchu této skladby vydal Guru Josh ještě další tracky, žádný nebyl ale také úspěšný jako Infinity. Track byl mnohokrát zremixován a využit v reklamě.

Paul se odstěhoval na Ibizu, kde ho také našli před jeho domem 28. prosince mrtvého. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Guru Josh

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
slavní DJs, Guru Josh smrt, Guru Josh dead, Guru Josh úmrtí, Guru Josh foto, Guru Josh fotografie, Guru Josh online, Paul Walden, Paul Walden foto, Paul Walden online, Paul Walden smrt, Paul Walden RIP, housová hudba, Guru Josh Infinity, Guru Josh Infinity video, Guru Josh Infinity youtube, Guru Josh Infinity klip, housové tracky
TOPlist