Roger Waters z Pink Floyd vleze počtvrté do chomoutu!

23.11.2011

Baskytarista legendární britské skupiny Pink Floyd se bude počtvrté ženit! Roger Waters (67) si totiž vzpomněl, že jeho snoubenka, herečka a režisérka Laurie Durning, na svatbu čeká už sedm let!

Roger Waters
Zdroj: wikipedia.org

Roger Waters (67) se svou milenkou zasnoubil už v roce 2004, ale ve svém nabitém diáři stále nenacházel místečko na to, aby jí řekl ANO! Laurie Durning tohle přehlížení snášela poměrně dlouho, ale před nedávnem ji došla trpělivost a donutila (nevíme ovšem jak a čím) slavného hudebníka, aby si ji už konečně vzal.

Britský rocker, který se proslavil jak svým působením v kapele Pink Floyd, tak i jako sólový zpěvák, byl v minulosti již třikrát ženatý. Jeho první manželkou byla dlouholetá přítelkyně z dětství Judy Trim (1969-1975), druhou Lady Carolyne Christie (1976-1992) a třetí ženou Priscilla Phillips (1993-2001).

Roger Waters má dvě děti z druhého manželství - muzikanta Harryho a modelku Indii. Jeho čtvrtá svatba v životě by se měla uskutečnit někdy začátkem roku 2012. Pokud ji ovšem zase neodloží ...

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Roger Waters

Interpreti:
Pink Floyd

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
youtube, youtube video, youtube com, zahraniční skupiny, britské kapely, kapely, hudební skupiny, hudebníci, zahraniční hudebníci, zahraniční kapely, britští hudebníci, Roger Waters foto, Roger Waters The Wall, Roger Waters hudba, Roger Waters Pink Floyd, Roger Waters fotky, Roger Waters milenka, Roger Waters manželka, Roger Waters sňatek, Roger Waters čtvrtá svatba, Roger Waters svatba, Roger Waters přítelkyně
TOPlist