Roger Waters postaví a zboří Zeď v Praze dvakrát za sebou!

13.04.2011

Bývalý člen kapely Pink Floyd Roger Waters (67) se představí na dvou koncertech v Praze! V hlavním městě zahraje 15. a 16. dubna 2011 svou nejslavnější rockovou operou The Wall (Zeď).


Roger Waters
Foto: Alterna2, wikipedia.org

Britský zpěvák Roger Waters (67), jehož vystupení bude jedním z nejočekávanějších koncertů letošního roku, přijíždí do Prahy již potřetí. Vystoupení se uskuteční ve vysočanské O2 Areně vždy od 20 hodin.

Hlavním hrdinou show známého umělce nebude jenom sám Roger Waters, ale také 73 metrů dlouhou a 11 metrů vysoká zeď, která bude v průběhu koncertu postavena a opět zbořena.


Turné The Wall!

Britská kapela Pink Floyd, která byla založena v roce 1964, patří mezi nejúspěšnější a nejvlivnější skupiny všech dob a prodala více než 200 milionů alb po celém světě. Jejími původními členy byli Roger Waters, David Gilmour, Nick Mason a Rick Wright.

Roger Waters působil v Pink Floyd v letech 1965 až 1985 jako baskytarista a později zpěvák a po odchodu z kapely zamířil na sólovou dráhu.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Roger Waters

Filmy:
Zeď

Interpreti:
Pink Floyd

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
youtube, youtube video, youtube com, zahraniční skupiny, britské kapely, kapely, hudební skupiny, hudebníci, zahraniční hudebníci, zahraniční kapely, britští hudebníci, Roger Waters foto, Roger Waters photo, Roger Waters koncert, Roger Waters concert, Roger Waters Prague, Roger Waters Praha, Roger Waters pražský koncert, Roger Waters The Wall, Roger Waters Zeď, Roger Waters hudba, Roger Waters music, Roger Waters Pink Floyd, The Wall, opera The Wall
TOPlist