Rod Stewart se stal poprvé dědečkem!

25.08.2011

Britský hudebník Rod Stewart (66) se dočkal svého prvního vnoučete! Jeho dcera Kimberly (32) v pondělí přivedla na svět svou první dceru! Otcem dítěte je známý herec Benicio del Toro (44).


Rod Stewart se raduje z vnučky!
Foto: rodstewart.com

Rod Stewart (66) má sám osm vlastních dětí, přičemž to nejmladší přivedla jeho žena Penny Lancaster (40) na svět letos v únoru. Jeho syn Aiden je tak jen o šest měsíců starší než jeho neteř!

Čtěte také


Modelka a herečka Kimberly Stewart (32), která porodila dítě v losangelské nemocnici, se s otcem své dcery sice již dávno rozešla, ale Benecio del Toro je prý i přesto rozhodnut, že se o potomka postará.

U porodu byl přítomen nejen sám Rod Stewart a jeho druhá manželka Penny Lancaster, ale také jeho první žena a matka Kimberly Alana Colins.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Benicio Del Toro, Kimberly Stewart, Rod Stewart

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, britské celebrity, zahraniční zpěváci, rockeri, hudebníci, britští zpěváci, zahraniční hudebníci, britští hudebníci, Rod Stewart foto, Rod Stewart photo, Rod Stewart dítě, Rod Stewart child, Rod Stewart osmé dítě, Rod Stewart otec, Rod Stewart father, Rod Stewart rocker, Rod Stewart manželka, Rod Stewart husband, Rod Stewart hudba, Rod Stewart syn Aiden, britští rockeři, Roderick David Stewart, Penny Lancaster, Benicio del Toro child, Benicio del Toro baby, Benicio del Toro dítě, Rod Stewart vnučka, Rod Stewart děda, Rod Stewart dcera, dcera Kimberly, Rod Stewart vnouče, Benicio del Toro dcera
TOPlist