Robin Williams zlomil fanynce ruku!

04.07.2014

Robbie Williams (40) navštívil se svým swingovým vystoupením i Českou republiku. U nás naštěstí k žádnému neštěstí nedošlo, všichni byli nadšeni. Takové štěstí ale neměla jistá dvapadesátiletá fanynka Margaret Mash.

Robbie Williams
Zdroj: Profimedia.cz

Ta totiž stála během show pod pódiem a právě na ni Robbie Williams během vystoupení spadl. Chudák Margaret si kvůli tomuto pádu zlomila ruku a show pro ni tak skončila. Podle zdrojů jí blízkých Margaret obrečela hlavně to, že neviděla zbytek vystoupení.

Fanynka strávila zbytek noci v nemocnici. Robbieho management je prý s fanynkou v kontaktu, nicméně její dcera napsala Robbiemu nelichotivý vzkaz na jeho účet na Twitteru: „Zlomil jste mojí matce ruku a ani se neomluvil!“ Takže kde je tedy pravda? Chová se Robbie Williams opravdu tak zpupně, že se ani neomluví ženě, kterou svou neopatrností zranil?

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Robbie Williams

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, britské celebrity, zahraniční zpěváci, Robbie Williams video, britští zpěváci, Robbie Williams foto, Robbie Williams sexidol, Robbie Williams fotky, Robbie Williams hudba, Robbie Williams turné, Robbie Williams zlomená ruka, Robbie Williams v Newcastle, Robbie Williams koncert v Newcastle, Robbie Williams vystoupení v Newcastle, Robbie Williams Newcastle, Robbie Williams koncerty, Robbie Williams youtube
TOPlist