Robert Redford si zahraje pronásledovaného levičáka!

26.07.2011

Hollywoodská hvězda Robert Redford (75) se vrací k žánru, který jej kdysi proslavil! Americký herec si má zahrát v politickém thrilleru podle románu Neila Gordona s názvem "The Company You Keep".


Robert Redford přemýšlí nad svým levicovým údělem ...
Foto: 1998 Touchstone Pictures

Držitel Oscara Robert Redford (75) bude režírovat a také si zahraje jednu ze dvou hlavních rolí v novém thrilleru, jež bude námětem navazovat na slavný snímek Tři dny Kondora. Hlavní postavou filmu je bývalý militantní radikál a člen radikální levicové organizace Weather Underground, který se už třicet let úspěšně skrývá před FBI.

Starého muže, kterého si zahraje právě Robert Redford, jednoho dne náhodou odhalí mladý ambiciózní reportér, a vzápětí vypukne celonárodní hon na zločinného důchodce. Horlivého novináře, který radikála přinutí vyjít na světlo, ztvární americký herec Shia LaBeouf (25), známý ze sci-fi série Transformers.


Tři dny Kondora - ukázka!

Scénář k filmu napíše Lem Dobbs, autor předlohy ke snímkům Smrtihlav či Haywire. Natáčení začne již v září v kanadském Vancouveru a premiéra filmu je plánována zřejmě na druhou polovinu roku 2012.

Robert Redford je nejenom zdatným hercem, ale také režisérem. Za svou dlouhou kariéru natočil celkem sedm filmů a hned za režijní debut, snímek Obyčejní lidé získal v roce 1981 svého jediného Oscara za režii. Jeho zatím posledním dílem je drama Hrdinové a zbabělci z roku 2007.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Shia LaBeouf, Robert Redford

Filmy:
Obyčejní lidé

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, FBI, Robert Redford foto, Robert Redford photo, Robert Redford film, Robert Redford movie, Robert Redford Tři dny Kondora, Robert Redford natáčení, Robert Redford režie, Neil Gordon, Lem Dobbs, Robert Redford levičák, Robert Redford nový film, Robert Redford new movie, The Company You Keep, Tři dny Kondora ukázka, Tři dny Kondora video, Robert Redford FBI
TOPlist