Robert Downey Jr. to práskl, v dalších Avengers hraje také Gwyneth Paltrow

23.08.2017

Herec Robert Downey Jr. (52) udělal radost fanouškům, když na Instagramu oznámil, že v dalším filmu Avengers Nekonečná válka se objeví také Gwyneth Palrow. 

Robert Downey Jr.
Zdroj: Instagram

Gwyneth hrála v prvních třech filmech o Iron Manovi, coby šéfka Stark Industries a dívka Tonnyho Stara, Avengers: Infinity War je další film z marvelovské série, který se má objevit v kinech roku 2018. Půjde o vyvrcholení třetí fáze celé filmové série a bude rozdělen na dvě části.

Po několika marných pokusech mocného titána Thanose na zničení lidstva a získání všech kamenů nekonečna se střetne s Avengery a vypukne největší bitva, která kdy byla. Kromě Roberta Downey Jr. coby Tonyho Starka, čili Iron Mana, hraje dále Chris Hemsworth jako Thor Mark Ruffalo jako Bruce Banner, čili Hulk, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitán Amerika, nebo  Scarlett Johanssonová jako Nataša Romanovová/Black Widow, Jeremy Renner a mnozí další. 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Robert Downey Jr.

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Robert Downey Jr. film, robert downey avengers, robert downey nový film robert downey marvel, robert downey gwyneth paltrow, nový film avengers, infinity war avengers
TOPlist