Robbie Williams zavítal na otočku do Prahy, dnes ho čeká koncert v O2 areně!

26.04.2014

Populární zpěvák přijel do hlavního města téměř po jedenácti letech a svou návštěvu bere opravdu hopem. Po vystoupení ihned odlétá do Londýna. Robbie Williams (40) má svůj program opravdu našlapaný, takže na nějaké procházky po pražských památkách může zapomenout.

Robbie Williams
Zdroj: Profimedia.cz

Po půlnoci jeho soukromé letadlo dosedlo na plochu ruzyňského letiště a Robbie Williams se okamžitě odebral na hotel. Je ubytovaný v luxusním apartmá Mandarin Oriental hotelu, který se nachází u Karlova mostu. Ještě před večerním koncertem by se měl zpěvák setkat s pražským primátorem Tomášem Hudečkem.

Pak už bude následovat příprava na koncert a následné samotné vystoupení, na které se již velmi těší tisíce fanoušků, kteří si stihli obstarat vstupenku. Přítomna bude i česká pěvecká ikona Karel Gott. Po koncertu se zpěvák opět přesune na letiště a odletí do Londýna, kde ho čeká další koncert.

Robbie své turné započal včera v Budapešti, takže Praha je jeho druhou zastávkou. Jeho turné je spojené s jeho nejnovější deskou "Swings Both Ways", kterou zpěvák vydal v minulém roce. Swing si velmi oblíbil a ukázalo se, že je to opravdu jeho šálek čaje, takže se diváci mají opravdu na co těšit.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Robbie Williams

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, praha, Zahraniční celebrity, zpěváci, britští zpěváci, koncert v praze, robbie williams, Robbie Williams v Praze, Robbie Williams turné, populární zpěvák, swing, robbie williams koncert v Praze, swing both ways
TOPlist