Ridley Scott zablokuje kvůli natáčení filmu Child 44 pražské metro!

16.08.2013

Legendární režisér, který je šéfproducentem amerického snímku, si na tři dny "pronajal" podzemku v hlavním městě! Ridley Scott tak sice utratí v naší metropoli hodně peněz, ale asi nepotěší Pražany, kteří se kvůli němu budou muset tento víkend použít náhradní dopravou.

Ridley Scott
Zdroj: Gage Skidmore, wikipedia.org

Ridley Scott (75), resp. jeho lidé podle pražského dopravního podniku původně žádali o natáčení i na lince C, což jim ale pražští dopraváci neumožnili a místo toho nabídli natáčení na trase B o předposledním prázdninovém víkendu, kdy je v hlavním městě nejméně lidí.

Čtěte také

Americký štáb bude v metru (které se už objevilo v nejednom hollywoodském spektáklu) natáčet jen v ranních a večerních hodinách, a to ještě v úseku Smíchovské nádraží - Florenc. Film Child 44, v němž si zahrají takové hvězdy jako Tom Hardy, Noomi Rapace nebo Gary Oldman, by měl mít premiéru v roce 2014.

Čtěte také

Ridley Scott, který se sám proslavil hity jako Vetřelec, Blade Runner, Gladiátor, Černý jestřáb sestřelen nebo Prometheus, je jako producent podepsán nejen pod svými snímky, ale také pod díly jiných tvůrců. Film Child 44, který pojednává o pátrání po masovém vrahovi, režíruje Daniel Espinosa.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ridley Scott, Daniel Espinosa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, youtube, americké celebrity, herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Ridley Scott foto, Ridley Scott video, Ridley Scott film, Ridley Scott fotky, Ridley Scott Child 44, Ridley Scott natáčení v Praze, Ridley Scott Praha, Ridley Scott pražské metro
TOPlist