Gay Ricky Martin si přeje dceru: Jak to asi udělá?

14.01.2012

Portorický zpěvák si pro letošní rok stanovil cíl - chce nějakým způsobem získat a mít dceru! Ricky Martin (40) totiž hodlá svým tříletým synům pořídit sourozence, aby nebyli klucí sami ...

Ricky Martin
Zdroj: wikipedia.org

Ricky Martin (40), který se zhruba před dvěma lety definitivně přiznal k tomu, že mu líbí muži, se nikdy nevzdal myšlenky, že jednoho dne bude příkladným otcem a že se svým partnerem vychová nějaké ty dětičky. To se mu vlastně už splnilo - zpěvák se totiž v srpnu 2008 stal otcem dvou synů, které mu porodila náhradní matka.

Čtěte také

Hvězdě taneční hudby však dvojčata Matteo a Valentinle nestačí a chtěl by jim pořídit sestru. A tak proto si dal předsevzetí, že ještě v tomto roce se "pustí" do dělání holčičky. Ricky Martin chce mít dceru co nejdříve hlavně proto, aby jeho chlapci nebyli od ní tak věkově vzdáleni.

Zpěvák, který vychovává syny se svým partnerem Carlosem Gonzalezem Abellou, zatím zůstává svobodným otcem. V jeho rodném Portoriku totiž nemohou gayové uzavírat sňatky, natož adoptovat děti, a tak se Ricky Martin bude muset v případě svatby či dcerce poohlédnout v tolerantnějším Španělsku, jehož je naštěstí také občanem. Budeme mu držet palce v jeho bohulibé činnosti, i když Bůh při tom pláče ... :-)

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ricky Martin

Filmy:
Coming Out

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, zpěváci, zahraniční zpěváci, youtube video, youtube com, homosexualita, přiznání, portoričtí zpěváci, portorické celebrity, ricky martin fotky, ricky martin gay, přiznání homosexuality, homosexuální zpěváci, homosexuální celebrity, Ricky Martin foto, Ricky Martin přání, Ricky Martin děti, Ricky Martin dcera, Ricky Martin synové
TOPlist