Ricky Martin do toho praští - vezme si svého přítele!

23.01.2012

Portorický zpěvák, který teprve před dvěma lety přišel se svým coming outem, se bude ženit! Ricky Martin (40) si chce brát svého milence Carlose Gonzalese Abellu v "městě neřesti", tedy v New Yorku, kde jsou svatby homosexuálních párů povoleny.

Ricky Martin
Zdroj: HBO

Ricky Martin (40), jenž se ke své odlišné sexuální orientaci přiznal oficiálně teprve v březnu 2010, ačkoliv to o něm všichni už dávno věděli, hodlá učinit další krok. Zpěvák z Portorika, který chodí se svým přítelem již delší dobu a vychovává s ním dva syny, se prostě rozhodl, že vleze do homosexuálního chomoutu.

Čtěte také

Rodák z města San Juan totiž nedávno prohlásil, že by si přál třetího potomka, nejlépe dívku, takže to vypadá, že zpěvák už nechce své syny a dceru vychovávat v nesezdaném soužití a chce celý vztah nějak legalizovat. Ricky Martin by měl do manželského svazku vstoupit už 28. ledna v New Yorku, kde bylo sezdávání homosexuálů nově povoleno.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ricky Martin

Filmy:
Coming Out

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, zpěváci, zahraniční zpěváci, youtube video, youtube com, homosexualita, přiznání, portoričtí zpěváci, portorické celebrity, ricky martin fotky, ricky martin gay, přiznání homosexuality, homosexuální zpěváci, homosexuální celebrity, Ricky Martin foto, Ricky Martin svatba, Ricky Martin přítel, Ricky Martin sňatek, Ricky Martin milenec, Ricky Martin partner
TOPlist