Richard Müller má nové album - polibkem ho pokřtila Eva Herzigová!

14.09.2013

Slovenský zpěvák a česká topmodelka uvedli v pražském Buddha baru do života unikátní desku s názvem Hlasy! Pompézní křest nového alba Richarda Müllera a vokální skupiny Fragile ozdobila kromě řady českých celebrit jedna vskutku hvězdná kmotra - světová topmodelka Eva Herzigová.

muller
Eva a Richard
Foto: original.com

Unikátní projekt, který nemá na naší hudební scéně obdoby! I tak je možné popsat projekt HLASY legendárního zpěváka Richarda Müllera a skupiny Fragile, jejíž ochutnávku předvedly Hlasy přímo v plném Buddha Baru v centru Prahy. Album obsahuje třináct skladeb ve úpravách „a cappella“ bez použití jediného nástroje!

Čtěte také

Éterická kráska Eva Herzigová (40) uvedla album do života opravdu romanticky – polibkem. „S Evou jsme se seznámili velmi dávno v Litvínově. Já jsem tam hrál se skupinou Banket a ona seděla u stolu a učila se ruská slovíčka,“ zavzpomínal s úsměvem Richard Müller (52), který navíc bude skládat hudbu k filmu Pohádkář, jenž začne slavná modelka a herečka natáčet ve své rodné zemi už za pár dní.

eva
Eva a Richard obklopení Hlasy
Foto: original.com

Jedinečným úpravám „a cappella“ tleskali na křtu mnozí vzácní hosté – režisér Juraj Jakubisko, zpěvačka Tereza Kerndlová s manželem, moderátorka Jolana Voldánová či Česká Miss 2005 Renáta Langmannová. Podpořit otce přišla i dcera Ema a nechyběli ani Richardova partnerka Vanda Wolfová, herečka a partnerka Braňa Kostky Zdena Studenková, herec Jiří Macháček a hudebníci Xindl X a Dan Bárta.

eva
Eva, Richard a Pavlína Hodková s dětmi ...
Foto: original.com

Album Hlasy bez použití jediného nástroje s Richardem nazpívali zpěváci Braňo Kostka, Kamil Mikulčík, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Soňa Norisová, z nichž tři prvně zmiňovaní se postarali také o aranžmá.

Několikanásobný Zlatý Slávik a skupina Fragile nahrávali album devět měsíců, a to každý hlas zvlášť. Některé skladby obsahují až 110 různých hlasů, které spolu tvoří úžasný celek, a proto skupina Fragile přistupovala k Richardovým skladbám s velkým respektem.

eva
Eva, Richard, jeho dcera Ema a jeho partnerka Vanda
Foto: original.com

Na albu je třináct písní Richarda Müllera v nové dechberoucí formě interpretace a fanoušci se mohou těšit na hity „Po schodoch“, „Tlaková níž“, „Milovanie v daždi“, „Nočná optika“ či „Cigaretka na dva ťahy“. Naživo je Hlasy představí na megaturné, na kterém Richard Müller a skupina Fragile odehrají 36 koncertů od Teplic až po Prešov. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Richard Müller , Eva Herzigová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, topmodelky, české topmodelky, zpěváci, slovenské celebrity, Eva Herzigová foto, Eva Herzigová fotky, slovenští zpěváci, Richard Müller fotky, Eva Herzigová sexy, Richard Müller foto, Richard Müller Hlasy, Richard Müller křest alba, Eva Herzigová křest alba, Richard Müller křest desky, Eva Herzigová křest desky
TOPlist