Richard Krajčo nedohrál přestavení

09.10.2017

Richard Krajčo (40) musel přerušit představení, na které lidé stojí fronty. Nedohrál ho ani do půlky. 


Richard Krajčo
Zdroj: Instagram


Představení Deštivé dny hraje s Davidem Švehlíkem, jde o velmi úspěšný kus, se kterým jezdí po celé republice a všude mají vyprodáno. O to více muselo diváky mrzet, když nedávno Richard představení po půl hodině stopl. Na vině byla špatná slyšitelnost v sále a také dost nevhodné chování některých diváků. 

"Tohle je omluva všem, kteří dnes přišli na Deštivé dny do Dolního Benešova a kde jsme museli představení po půlhodině přerušit, protože jste od desáté do té pětadvacáté řady prostě neslyšeli. Bohužel jsme došli k závěru, že je hra v sále nehratelná a ztrácí to, co ji dělá tolik let vyjímečnou. Nelze ji 2,5 hodiny jen a jen KŘIČET A ŘVÁT a v Davidově prvním monologu se to ukázalo naplno. Věříme, že pořadatelská agentura, která nás pozvala, se k tomu postaví čelem a zajistí buď jiný sál a my rádi zase přijedeme, nebo vám všem vrátí vstupné. Moc se ještě jednou omlouváme, stalo se to za dobu Deštivých dní a těch mnoho let poprvé," píše Richard svým fanouškům.

Ti ale tvrdí, že se také silně nevhodně chovali samotní diváci: "Nemáte se za co omlouvat! Seděli jsme v poslední 20.řadě (pak uz jen neúplná 21.rada) a slyšeli jsme! Tedy mimo momentů klapotu podpadků, kdy se chodí krávy vy**at po 10ti minutách představení.. Úplně jsem se za ty křupany, co pak měli jeste blbé kecy, styděl, díky bohu ze jsem Ostravák," uvádí třeba jeden z diváků. 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Richard Krajčo

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
david švehlík divadlo, richard krajčo divadlo, zrušené představení, deštivé dny krajčo, deštivé dny švehlík
TOPlist