Režisér Jim Jarmusch chystá protiváhu ságy Twilight!

02.02.2012

Král nezávislého amerického filmu hodlá natočit upírskou romanci kříženou s hororovým dramatem! Jim Jarmusch (58) se po třech letech vrací za kameru se vskutku netradičním námětem, který bude dozajisté konkurovat několika Zlatými malinami "oceněné" sáze Twilight!

Jim Jarmusch
Zdroj: Alain Zirah, wikipedia.org

Jim Jarmusch (58), který naposledy uvedl do kin snímek Hranice sebeovládání v roce 2009, připravuje dramatický příběh dvou upírů, kteří žijí už celá staletí a stále otálejí s konečným a vzájemným vyznáním lásky. Film s názvem Only Loves Left Alive by se měl začít natáčet na podzim tohoto roku a to na netradičním místě - v Německu.

Poslední film Jima Jarmusche - Hranice sebeovládání!

Americký režisér pracuje na projektu, který bude i sám produkovat, už několik let a do hlavní role se snažil původně získat velkou hvězdu Michaela Fassbendera. Herec si však nenašel čas, a tak nakonec byli jako titulní představitelé vybráni britský herec Tom Hiddleston (31) a australská herečka Mia Wasikowska (22). V dalších rolích se objeví držitelka Oscara Tilda Swinton a legendární John Hurt.

Jim Jarmusch je autorem takových klasických děl světové kinematografie jako Mrtvý muž, Ghost Dog - cesta samuraje, Kafe a cigára nebo Zlomené květiny. Můžeme tedy očekávat, že v podání tohoto tvůrce nebude upírské téma jen rozplizlá a uslintaná podívaná jakou je právě Twilight!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jim Jarmusch

Filmy:
Stmívání

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Jim Jarmusch foto, Jim Jarmusch fotky, Jim Jarmusch upírská romance, Jim Jarmusch film, Jim Jarmusch video, Only Loves Left Alive, nezávislý film
TOPlist