Režisér dvoudílného Hobita už má názvy pro oba díly!

01.06.2011

Režisér Peter Jackson (49) už zná názvy obou částí dvoudílného velkofilmu! V hlavní roli Bilba Pytlíka se objeví britský herec Martin Freeman (39).


Martin Freeman
Foto: Inferno Distribution

První snímek, který přijde do amerických kin před Vánocemi roku 2012, se bude jmenovat The Hobbit: An Unexpected Journey, tedy Hobit: Neočekávaná cesta. Názve dostal podle první kapitoly literární předlohy J.R.R. Tolkiena s názvem Neočekávaný dýchánek.

Druhý díl, který diváci uvidí o rok později, tedy opět v předvánočním čase roku 2013, ponese původní jméno celé knihy The Hobbit: There and Back Again, tedy Hobit: Cesta tam a zase zpátky.


Návrat krále - trailer!

Držitel Oscara za film Pán prstenů: Návrat krále, režisér Petr Jackson začal natáčet na Novém Zélandu letos v březnu. Hlavní postavou knihy i filmu Hobit je Bilbo Pytlík, jehož postavu hrál v trilogii Pán prstenů britský herec Ian Holm (79). Vzhledem ke svému věku byl však zaangažován jeho o čtyřicet let mladší kolega Martin Freeman.

V zásadě půjde o velký návrat herců z Pána prstenů - na plátně se znovu objeví Ian McKellen jako čaroděj Gandalf, Christopher Lee jako čaroděj Saruman, elfí královna Galadriel alias Cate Blanchett nebo Andy Serkis jako Glum. Režisér nakonec do filmu prosadil i Orlanda Blooma jako elfa Legolasa, a to i přestože v původní knižní předloze tato postava chybí.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Andy Serkis, Christopher Lee, Peter Jackson, Ian Holm, Martin Freeman, Ian McKellen, Orlando Bloom, Cate Blanchett

Filmy:
Hobit: Neočekávaná cesta

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční herci, austrálie, youtube video, youtube com, britští herci, hobit, hobit film, filmová adaptace, MGM, film hobit, Nový Zéland, Martin Freeman photo, Martin Freeman foto, adaptace knihy, bilbo pytlík, Bilbo Pytlík foto, Bilbo Pytlík photo, britský herec, hobit trailer, lord of the rings, Martin Freeman bilbo, Martin Freeman film, Martin Freeman role, natáčení hobit, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy, warner brothers, The Hobbit: An Unexpected Journey, The Hobbit: There and Back Again, Hobit: Cesta tam a zase zpátky
TOPlist