Režisér Bryan Singer obviněný z pedofilního znásilnění chce být otcem!

25.10.2014

Tvůrce série o X-Menech Bryan Singer (49) by se rád stal tatínkem. Běžnou cestou to vzhledem k jeho homosexuální orientaci nelze, proto se rozhodl na kamarádském rodičovském vztahu s dlouholetou přítelkyní, se kterou si jsou prý velmi blízcí.

Bryan Singer
Zdroj: Bryan Singer / Twitter (Bryan S. druhý zleva)

Bryan Singer neprožíval před časem právě šťastné období. Naopak, musel čelit obvinění z toho, že sexuálně vydíral nezletilého dětského herce. Tato obvinění se sice neprokázala nicméně, i tak na režisérovi něco podezření ulpělo…

Bryan Singer se prý chtěl stát otcem už delší  dobu. Nakonec se k otcovství rozhoupal s dlouholetou kamarádkou. O tom, jak přesně přišla do jiného stavu se Singerem, se neví, jisté je, že není pouze nosičkou cizího embrya.

Po porodu by se měl o dítě kompletně starat Singer, kamarádka však zůstane zapsaná v rodném listu. Navíc jí Singer proplatí veškeré životní náklady.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Bryan Singer

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční celebrity foto, americké filmy, američtí režiséři, homosexuálové, homosexuální celebrity, gay celebrity, pedofílie, homosexuálové celebrity, zahraniční celebrity online, Bryan Singer foto, Bryan Singer online, Bryan Singer fotografie, Bryan Singer sexy foto, Bryan Singer sexy fotografie, americký režisér, znásilnění nezletilých, homosexuální režiséři, umělé oplodnění
TOPlist