"Rey a Poe nepotřebují být ve vztahu," říká Daisy Ridley

14.01.2018

I když to vypadalo, že konec Posledního z Jediů naznačil možnou romanci mezi Rey a pilotním esem Poem, Daisy Ridley (25) v rozhovoru pro magazín Mtime řekla, že nevidí důvod, proč by k nějakému vztahu mezi hrdiny osmé epizody Hvězdných válek mělo dojít.

Daisy Ridley

VAROVÁNÍ: Následující text obsahuje spoilery k Star Wars: Poslední z Jediů, takže pokud jste film z nějakého důvodu ještě neviděli, radši to honem napravte.

Rey a Poe se poprvé potkali až na konci osmé epizody, kdy mladičká adeptka na titul rytíře Jedi zachránila bojovníky Rezistence pod vedením generálky Leiy (Carrie Fisher). Detailní záběr na setkání pohledů Rey a Poea mohl spoustu diváků přivést na myšlenku, že to znamená předzvěst budoucího milostného vztahu.

Tahle myšlenka se však nelíbí Daisy Ridley, která Rey v nové trilogii, odehrávající se před dávnými časy v předaleké galaxii, ztvárňuje. „Myslím, že každý film nemusí být romantický. A navíc jsem toho názoru, že přátelské vztahy mohou být mnohem hlubší a intimnější. Takže doufám, že pokud budou mít Rey a Poe v příštím filmu nějaké společné scény, tak budou sice intimní, ale ne za každou cenu romantické,“ přiznává Ridley.

Zdá se tedy, že herečka romantickému vztahu mezi ostříleným pilotem a mladou učednicí nefandí. Dokonce to vypadá na drobný „friendzone“. Konečné slovo však bude patřit J. J. Abramsovi (51), který je režisérem deváté epizody. Až ten rozhodne, jak se bude vztah těchto postav vyvíjet v dalším pokračování slavného sci-fi.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
J.J. Abrams, Daisy Ridley

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
zahraniční herečky, Sexy herečky, sci-fi, Hvězdné války, Star Wars, star wars poslední z jediů, Star Wars novinky, Daisy Ridley rozhovory, postava Rey, Rey a Poe vztah
TOPlist