Renée Zellweger by chtěla natočit další Bridget Jonesovou

13.01.2018

Poslední ze série příběhu o „největší smolařce v dějinách“ s názvem Dítě Bridget Jonesové navrátilo sérii zpátky na výsluní po vcelku průměrném druhém díle. Ten s podtitulem S rozumem v koncích vyšel už v roce 2004, tedy celých dvanáct let před úspěšným třetím pokračováním. Nyní se zdá, že by další, v pořadí už čtvrtý díl mohl vyjít v kratším časovém období, tedy alespoň pokud se splní přání představitelky titulní role Renée Zellweger (48).

Renée Zellweger

Ta se v nedávném rozhovoru pro Daily Record zmínila, že by si v pokračování rozhodně chtěla zahrát. „Rozhodně doufám, že další film bude. Vážně. Zamilovala jsem si ji. Je s ní totiž hrozná legrace,“ říká o roli Bridget Jonesové americká herečka. Zellwegerová by se tedy do natáčení čtvrtého dílu pustila ráda, to samé se ale s největší pravděpodobností bohužel nedá říct o Hugh Grantovi (57), který se neobjevil ani v posledním díle z roku 2016.

V rozhovoru pro Deadline se Grant přiznává, že s filmaři třetího pokračování dlouho diskutoval, ale nakonec se rozhodl roli nepřijmout. „Přes rok jsem je přiváděl k šílenství. Pořád jsme se dohadovali, ale nakonec jsme se dohodli, že moje postava do příběhu třetího dílu prostě nesedí,“ popisuje Grant. To sice případný návrat přímo nevyvrací, ale rozhodně nelze říct, že je pravděpodobnost, že v dalším díle uvidíme Grantova Daniela Cleavera, nějak velká.

Renée Zellweger

Ani autorka knih, které jsou námětem k jednotlivým filmům, zatím nepůsobí, že by další knihu chystala. „Nebudu psát další knihu jen proto, abych nějakou napsala. Musím mít příběh, který bude lidem blízký, jinak to prostě nebude fungovat a Bridget bude působit falešně,“ říká k další knize spisovatelka Helen Fieldingová (59).

Fanoušci Bridget Jonesové však nemusí úplně zoufat. Kromě tří dílů, které jsou jim k dispozici už nyní, chystá spisovatelka také muzikál, o kterém tvrdí, že by měl být během několika následujících let hotov. Nezbývá než doufat!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Renée Zellweger

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
zahraniční herečky, rozhovory celebrit, Renée Zellweger filmy, Bridget Jones, romantika, romantické filmy, Bridget Jones pokračování, zahraniční romantické filmy, filmová romantika, Dítě Bridget Jonesové, Helen Fielding, Helen Fielding spisovatelka
TOPlist