Renée Zellweger se rozešla s přítelem!

21.03.2011

Oscarová herečka Renée Zellweger (42) a herec Bradley Cooper (36) se v tichosti rozešli! Hollywoodský pár spolu údajně chodí již od srpnu 2009, ale veřejně svůj vztah nikdy nepřiznali.


Renée Zellweger ve filmu Deník Bridget Jones!
Foto: Universal Pictures

Renée Zellweger (42) a její o téměř šest let mladší partner Bradley Cooper (36) spolu scházeli jedině "na tajňačku" a svém vzájemném vztahu se odmítali s novináři bavit. Všichni o něm však věděli a dělali, že spolu nic nemají ...

Partneři se poprvé setkali před šesti lety při natáčení thrilleru Případ číslo 39, ale tehdy byli ještě oba zadaní. Bradley Cooper byl krátce ženatý s herečkou Jennifer Esposito, zatímco Renée Zellweger měla za manžela zpěváka Kennyho Chesneyho. Jejich vztahy se však vzápětí rozpadly. Tisk spekuloval, že už tehdy spolu něco měli, ale za několik týdnů se prý stejně rozešli.


Bradley Cooper ve filmu Všemocný!
Foto: Rogue Pictures

Renée a Bradley se společně objevili ještě koncem února na oscarové afterparty, ale údajně se k sobě moc neznali. Vzhledem k tomu, že oficiálně vztah neexistuje, asi tak lehce nezjistíme, co bylo příčinou rozchodu.

Bradley Cooper (36) je sice známý z filmů A-Team nebo Pařba ve Vegas, ale nejde o žádné herecké eso. Naopak Renée Zellweger je mnohem úspěšnější herečkou a je dokonce držitelkou Oscara za film Návrat do Cold Mountain.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Renée Zellweger, Bradley Cooper

Filmy:
Návrat do Cold Mountain

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, oscarové herečky, oscaroví herci, Renée Zellweger foto, Renée Zellweger photo, Renée Zellweger film, Renée Zellweger movie, Renée Zellweger Bridget Jones, Deník Bridget Jones, Deník Bridget Jones trailer, Deník Bridget Jones video, Renée Zellweger rozchod, Renée Zellweger split, Renée Zellweger break up, Renée Zellweger milenec, Renée Zellweger partner, Renée Zellweger lover, Renée Zellweger konec vztahu, Bradley Cooper foto, Bradley Cooper photo, Bradley Cooper rozchod, Bradley Cooper split, Bradley Cooper break up
TOPlist