Renáta Czadernová a Petr Suchoň - nová moderátorská dvojka TV Nova?

13.12.2012

Televizní noviny včera ovládla nová dvojice krásných mladých lidí! Renáta Czadernová (28) a Petr Suchoň (27) jsou však jen dočasnou náhradou za duo Koranteng-Borhyová. Anebo se usídlí za moderátorským pultíkem natrvalo?

Renáta Czadernová
Zdroj: TV Nova

Renáta Czadernová (28) a Petr Suchoň (27) dosáhli podle TV Nova dobrých výsledků v kamerových testech a navíc mají oba slušnou odezvu od diváků. Renáta doposud uváděla odpolední Televizní noviny, zatímco Petr je moderátorem Sportovních novin. Oba prý patří k oblíbeným tvářím a diváci je v průzkumech považují za ideální dvojku!

petr
Petr Suchoň
Foto: TV Nova

Dvojice se v Televizních novinách objevila poprvé včera a uvidíme ji také dnes. Rey Koranteng a Lucie Borhyová mají totiž dlouho plánovanou dovolenou, kteoru potřebovali, když zaskakovali za duo Fialová-Voříšek, jež se rozpadla po obvinění moderátora, že spolupracoval s StB.

Nová dvojice Czadernová-Suchoň se zatím bude na obrazovkách objevovat nepravidelně, ale není vyloučeno, že jednou zcela nahradí současné moderátory.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Renáta Czadernová, Petr Suchoň

Filmy:
Televizní noviny

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, moderátoři, čeští moderátoři, TV Nova, Renáta Czadernová foto, Renáta Czadernová moderování, Renáta Czadernová tv nova, Renáta Czadernová televizní noviny, Renáta Czadernová fotky, Petr Suchoň foto, Petr Suchoň fotky, Petr Suchoň Televizní noviny, Petr Suchoň TV Nova, Petr Suchoň moderování
TOPlist