Reese Witherspoon: Bude se zítra vdávat?

18.03.2011

Holywoodská herečka Reese Witherspoon (35) nevylučuje, že zítra se z ní stane vdaná paní! Hvězda filmů Pravá blondýnka si má v nejbližší době brát svého přítele Jima Totha (40), kterého poznala teprve před rokem!


Reese Witherspoon
Foto: Tony Shek, Pete Souza, wikipedia.org

Reese Witherspoon nechce zatím upřesnit, kdy ke sňatku dojde, ale zahraniční média již začala spekulovat, že obřad může proběhnout dokonce už zítra, popř. v nejbližších dnech.

Podle bulvárních deníků už prý začaly svatební přípravy a samotného obřadu, který proběhne na pozemku její vily v Kalifornii, se má zúčastnit zhruba 100 hostů.

Čtěte také


Držitelka Oscara za film Walk the Line byla už jednou vdaná, a to v letech 2001 až 2008, kdy byl jejím manželem herec Ryan Phillippe, s nímž má dceru Avu Elisabeth (11) a syna Deacona (7).

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Joaquin Phoenix, Reese Witherspoon, Jake Gyllenhaal

Filmy:
Walk the Line

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, hollywoodske herečky, zásnuby, Reese Witherspoon filmy, Reese Witherspoon foto, Reese Witherspoon pics, Reese Witherspoon sexy fotky, Reese Witherspoon sexy pics, oscarové herečky, Reese Witherspoon lover, Reese Witherspoon milenec, Reese Witherspoon engaged, Reese Witherspoon partner, Reese Witherspoon zásnuby, zásnuby celebrit, Jim Toth, Jim Toth engaged, Jim Toth lover, Ryan Phillip, Reese Witherspoon svatba, Reese Witherspoon wedding, Reese Witherspoon sňatek
TOPlist